PRACOVNÍ TÝM

Jednatelé společnosti:

Ing. Tomáš Kliner

jednatel společnosti

(+420) 725 120 058

kliner@tomireko.cz

Milan Šťastný

jednatel společnosti

(+420) 602 703 607

milan.stast@seznam.cz

 

Ředitel společnosti:

Martin Zedníček

ředitel společnosti

(+420) 727 876 220

zednicek@tomireko.cz

 

Příprava staveb:

Ing. Michal Loukota

přípravář staveb

(+420) 737 431 359

loukota@tomireko.cz

 

Veronika Mezlíková

asistentka přípravy staveb

(+420) 725 996 018

mezlikova@tomireko.cz 

 

Ing. Josef Dvořák

hlavní rozpočtář

(+420) 725 087 705

dvorak@tomireko.cz

 

 Ivo Veškrna

rozpočtář

(+420) 605 207 862

veskrna@tomireko.cz

 

Ing. Jiří Večeřa

přípravář staveb

(+420) 721 814 653

vecera@tomireko.cz

 

Ing. Jana Řepová

 asistentka přípravy staveb

 (+420) 777 638 345

repova@tomireko.cz

 

Petr Chalupa

 přípravář staveb

(+420) 720 076 991

chalupa@tomireko.cz


Lukáš Kolesa

přípravář staveb

(+420) 727 976 682

kolesa@tomireko.cz

David Vérosta

přípravář staveb

(+420) 602 727 176

verosta@tomireko.cz

 

 Stavbyvedoucí:

Milan Martiš

stavbyvedoucí

(+420) 724 049 833

milan.martis@seznam.cz

 

Tomáš Novotný

stavbyvedoucí

(+420) 723 721 499

novotny@tomireko.cz

 

Ing. Michal Klimeš

stavbyvedoucí

(+420) 776 156 500

klimes@tomireko.cz

 

Bc. Lukáš Diviš

stavbyvedoucí

(+420) 720 076 992

 divis@tomireko.cz

 

Petr Grepl

stavbyvedoucí

(+420) 777 638 034

grepl@tomireko.cz

 

Dominik Malý

stavbyvedoucí

(+420) 607 577 535

maly@tomireko.cz


 

Administrativa:

Mgr. Miroslava Liptáková

účetní

(+420) 568 422 946

info@tomireko.cz

Markéta Mašková

asistentka účetní

(+420) 720 051 271

maskova@tomireko.cz

 

Mechanizace a autodoprava:

Ing. Martin Kliner

dispečer mechanizace a autodopravy

(+420) 777 579 471

martin.kliner@tomireko.cz

Ludvík Horák

technický pracovník autodopravy

(+420) 724 524 143

horak@tomireko.cz

 

 

 


 

volejte
568 422 946

TOMIreko, s.r.o.
Karlovo nám. 48/37
674 01 Třebíč
kraj Vysočina