Kariéra v TOMIreko -  Aktuální nabídky práce:

 Asistentka účetní

Popis pozice:

  • evidence faktur a pokladních dokladů
  • archivace

Požadujeme:

  • min. SŠ ekonomického směru
  • základy účetnictví
  • komunikační schopnost, aktivní přístup
  • znalost Microsoft Office
  • znalost účetního programu výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

  • práci na zkrácený úvazek
  • mobilní telefon, notebook

V případě zájmu pošli svůj životopis na e-mail prace@tomireko.cz

Stavbyvedoucí

  • hledáme všeobecného stavbyvedoucího a stavbyvedoucího pro zateplovací systémy
  • koordinace stavebních prací na svěřených realizačních akcích
  • kontrola dodávek materiálů a prováděné práce
  • odpovědnost za dodržování předpisů BOZP a PO
  • příprava podkladů pro fakturaci

Požadujeme:

  • min SŠ vzdělání stavebního směru (praxe výhodou)
  • zkušenost se zateplováním budov výhodou
  • schopnost řídit pracovní kolektiv
  • zodpovědnost a samostatnost
  • řidičské oprávnění skupiny „B“
  • znalost práce s PC

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook, stravenky
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • nástup možný ihned

V případě zájmu pošli svůj životopis na e-mail prace@tomireko.cz

Nabídka pro studenty

Leták studenti_10122018_SŠ

volejte
568 422 946

TOMIreko, s.r.o.
Karlovo nám. 48/37
674 01 Třebíč
kraj Vysočina