Kontakt

TOMIreko, s.r.o., Karlovo náměstí 48/37, 674 01 Třebíč, kraj Vysočina

Kontakt

TOMIreko, s.r.o.

Karlovo nám. 48/37
674 01 Třebíč

IČO: 28359216
DIČ: CZ28359216

Pracovní tým

Vedení společnosti:

Ing. Tomáš Kliner
jednatel společnosti
(+420) 725 120 058
kliner@tomireko.cz

Milan Šťastný
jednatel společnosti
(+420) 602 703 607
milan.stast@seznam.cz

Martin Zedníček
ředitel společnosti
(+420) 727 876 220
zednicek@tomireko.cz

Administrativa:

Mgr. Miroslava Liptáková
účetní
(+420) 568 422 946
info@tomireko.cz

Markéta Mašková
asistentka účetní
(+420) 720 051 271
maskova@tomireko.cz

Eva Matyášová
asistentka účetní
(+420)720 738 750
matyasova@tomireko.cz

Jana Závadská
asistentka jednatele
(+420) 739 626 654
zavadska@tomireko.cz

Šárka Chodúrová
správa nemovitostí
(+420) 702 229 427
chodurova@tomireko.cz

Příprava staveb:

Veronika Mezlíková
asistentka přípravy staveb
(+420) 725 996 018
mezlikova@tomireko.cz

Ing. Jana Řepová
asistentka přípravy staveb
(+420) 777 638 345
repova@tomireko.cz

Ing. Michal Loukota
přípravář staveb
(+420) 737 431 359
loukota@tomireko.cz

Ing. Jiří Večeřa
přípravář staveb
(+420) 721 814 653
vecera@tomireko.cz

Petr Chalupa
přípravář staveb
(+420) 720 076 991
chalupa@tomireko.cz

Lukáš Kolesa
přípravář staveb
(+420) 727 976 682
kolesa@tomireko.cz

David Vérosta
přípravář staveb
(+420) 602 727 176
verosta@tomireko.cz

David Bartoň
přípravář staveb
(+420) 721 293 453
barton@tomireko.cz

Ing. Josef Dvořák
hlavní rozpočtář
(+420) 725 087 705
dvorak@tomireko.cz

Ivo Veškrna
rozpočtář
(+420) 605 207 862
veskrna@tomireko.cz

Stavbyvedoucí:

Milan Martiš
stavbyvedoucí
(+420) 724 049 833
milan.martis@seznam.cz

Tomáš Novotný
stavbyvedoucí
(+420) 723 721 499
novotny@tomireko.cz

Ing. Michal Klimeš
stavbyvedoucí
(+420) 776 156 500
klimes@tomireko.cz

Bc. Lukáš Diviš
stavbyvedoucí
(+420) 720 076 992
divis@tomireko.cz

Ing. Pavel Pokorný
stavbyvedoucí
(+420) 602 601 473
pokorny@tomireko.cz

Patrik Pohanka
stavbyvedoucí
(+420) 778 449 950
pohanka@tomireko.cz

Pavel Filipec
stavbyvedoucí
(+420) 724 508 838
filipec@tomireko.cz

Mechanizace a autodoprava:

Ing. Martin Kliner
dispečer mechanizace a autodopravy
(+420) 777 579 471
martin.kliner@tomireko.cz

Ludvík Horák
technický pracovník autodopravy
(+420) 724 524 143
horak@tomireko.cz

Kontaktujte nás

Jméno:

Příjmení:

Firma:

E-mail:

Telefon:

Místo stavby:

Popis zakázky:

Nahrát soubor