Kariéra v TOMIreko -  Aktuální nabídky práce:

Své životopisy posílejte na [email protected]

Přípravář staveb

Popis pozice:

  • příprava smluv a objednávek se subdodavateli
  • práce s rozpočty
  • aktivní spolupráce se stavbyvedoucím

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání stavebního směru (praxe výhodou)
  • orientace v projektové dokumentaci
  • komunikační schopnost, aktivní přístup
  • Znalost Microsoft Office
  • Znalost rozpočtářského programu BUILDpower S výhodou
  • Řidičské oprávnění skupiny „B“
  • znalost stavebních materiálů a technologií

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook, stravenky
  • možnost vzdělávání a profesního růstu
  • nástup možný ihned

Hledáme stavbyvedoucího, co se nebojí

Nabízíme ti smysluplnou práci, která tě bude bavit. Hledáme stavbyvedoucího, který se nebojí práce ani odpovědnosti. Zapomeň na stereotypní práci v kanceláři, čeká tě náročné zaměstnání, ale vyděláš si a uvidíš za sebou kus dobře odvedené a poctivé práce.

Připrav se na:

  • Časově náročnou práci a stres
  • Samostatné rozhodování a řešení problémů
  • Cestování po celé České republice

Náročnou a odpovědnou práci dokážeme ocenit! Čeká tě:

  • služební auto, telefon a notebook
  • placené ubytování a stravenky

Proč spojit svoji budoucnost s firmou TOMIreko?

  • TOMIreko je stabilní firma s dobrou pozicí na trhu
  • Jsme dobrá parta a pomůžeme ti, když bude potřeba
  • Při práci používáme zdravý selský rozum
  • Naše slovo platí a hrajeme fér

Chceš se stát stavbyvedoucím? Tak neváhej a volej. Nastoupit můžeš hned! Tel.: +420 727 876 220

Strojník

  • obsluha smykového nakladače, minibagru

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění sk. B
  • výhodou strojní průkaz
  • zodpovědnost
  • samostatnost

Nabízíme:

Obkladač

  • provádění interiérových i exteriérových obkladů podlah, stěn

Požadujeme:

  • praxe v oboru obkladač
  • orientace ve stavebních výkresech
  • spolehlivost
  • aktivní přístup k práci
  • řidičské oprávnění skupiny „B“

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP) nebo na živnost
  • služební automobil, mobilní telefon, stravenky

volejte
568 422 946

TOMIreko, s.r.o.
Karlovo nám. 48/37
674 01 Třebíč
kraj Vysočina