O nás

TOMIreko, s.r.o., Karlovo náměstí 48/37, 674 01 Třebíč, kraj Vysočina

Stavební firma TOMIreko Třebíč – Vysočina

Společnost TOMIreko, s.r.o. vznikla v roce 2009, za tu dobu má mnohaleté zkušenosti s náročnými zakázkami ve stavebnictví. Mezi hlavní činnosti firmy patří zateplení a sanace panelových domů, přístavba železobetonových lodžií, obnova a rekonstrukce památek, vodohospodářské stavby, novostavby a rekonstrukce, stavby občanské vybavenosti a zpevněné plochy. Působení společnosti se neomezuje pouze na region Vysočiny, ale realizuje zakázky na celém území České republiky.

Firma disponuje zkušeným týmem vlastních pracovníků a rozsáhlým strojovým parkem – vlastníme nákladní vozy s hydraulickou rukou, sklápěče, traktor bagry, smykové nakladače, autojeřáb do výšky 21 m, kontejnerové vozy, finišer, dozer a další vybavení.

Díky nárůstu zakázek se společnost stala velmi zajímavým a významným odběratelem stavebních materiálů tuzemských výrobců. V roce 2011 koupila areál stavebnin Kapucín-market v Třebíči v bývalém areálu PSJ. V prosinci 2011 byla založena společnost TOMI stavebniny s.r.o. a v lednu 2012 začala prodávat tento sortiment i maloobchodně.  TOMIreko, s.r.o. díky této akvizici získalo velkou výhodu vůči konkurenčním firmám. Více o stavebninách se dozvíte na www.tomistavebniny.cz