Stavební práce

TOMIreko a.s., Prokopka 228/3, Vysočany, 190 00 Praha 9

Aktuality

20.06.2024

Stavebně-sportovní den

Naše firma se s nadšením zapojila do stavebně-sportovního dne, který pořádala Střední škola stavební Třebíč. Účast na této akci, pořádané pro žáky základních škol, byla skvělou příležitostí pro prezentaci naší firmy. Těšíme se na další podobné události a děkujeme všem organizátorům za skvělou organizaci a nezapomenutelný den.

26.04.2024

Ocelové balkony Velké Meziříčí

Obyvatelé domu Bezděkov ve Velkém Meziříčí si již užívají kvalitních balkonů.
Ano, jedná se o dům, který možná znáte z televize z pořadu Černé ovce. Vlastníci bytů si objednali výměnu balkonů u konkurenční firmy, zaplatili nemalou zálohu, ale dokončeného díla se nedočkali.
Po negativní zkušenosti se této stavby ujala naše společnost. Jsme rádi, že jsme mohli být alespoň takto nápomocni.
   
15.12.2023

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Je tu ta nejúžasnější doba roku a my jsme se rozhodli přidat trochu té vánoční radosti s naší tradiční soutěží o luxusní diáře na rok 2024!…🤩

Soutěž probíhá na naší FB stránce TOMIreko

Vyber nejlepší proměnu bytového domu:

1. BD Poštovní, Velké Meziříčí

2. BD Veletržní, Brno

3. BD Kubišova, Třebíč

7.11.2023

Imatrikulace

7. listopadu proběhla na Střední škola stavební Třebíč imatrikulace žáků prvních ročníků maturitních oborů. My jsme tam samozřejmě nemohli chybět 👋 Naše firma se stala patronem třídy S1C. Tímto přejeme našim studentům hodně štěstí při studiu a těšíme se na další setkání 😊

19.10.2023

Den otevřených dveří

Měli jsme možnost se prezentovat na dnu otevřených dveří Střední škola stavební Třebíč. Pro studenty jsme měli připravené úkoly, za jejichž splnění se zařadili do slosování o krásné ceny.

27.9.2023

Workshop

V aule Střední škola stavební Třebíč proběhl workshop s firmami působícími ve stavebnictví . Hlavním tématem bylo nastavení možností budoucí spolupráce . Jsme rádi, že jsme se jako firma mohli účastnit a těšíme se na další spolupráci se školou a jejími studenty.

20.9.2023

Kaple sv. Anny – Sedlec

Jednou z památkově významnějších staveb letošního roku je bezesporu rekonstrukce kaple sv. Anny v Sedleci. Jde o stavbu z roku 1889, kde jsme prováděli celkovou opravu fasády, tak aby nebyl narušen její původní vzhled. Dále došlo k výměně výplní otvorů a teď už jen zbývá usadit nad vchod úplně novou stříšku. Tato realizace se nám podařila ve velice krátkém čase, první práce jsme zahájili v polovině srpna a v následujících dnech budeme hotové dílo předávat.

25.8.2023

Poštovní – Velké Meziříčí

Na jaře jsme začali s rekonstrukcí bytového domu v ulici Poštovní ve Velkém Meziříčí. Výsledek splňuje nejen naše očekávání, ale hlavně investorovy představy. Sundali jsme staré balkony a nahradili je novými železobetonovými lodžiemi. Provedli jsme sanaci fasády a zcela změnili její vzhled. Nyní mají obyvatelé díky lodžiím větší pohodlí a díky nové fasádě žijí ve zdravějším prostředí.

 

25.7.2023

Praxe v TOMI

Přes letní prázdniny tu máme na praxi studentky ze Střední školy stavební Třebíč. Učí se vyhotovit výkaz výměr dle projektové dokumentace, připravují předávací dokumentaci a také vytváří podklady pro budoucí záměry realizace staveb.

29.6.2023

Veletržní, Brno

Další bytový dům dokončen a předán vlastníkům. Tentokrát v Brně v ulici Veletržní. Proběhlo zateplení a instalace vlastních ocelových balkonů. Na průběh proměny se můžete podívat v referencích.

26.5.2023

Třídička POWERSCREEN Warrior 800

Máme nového pomocníka při práci a to třídičku typu POWERSCREEN Warrior 800. Našim dělníkům pomáhá především díky jednoduchému ovládání a rychlé přípravě pro třídění. Stroj ušetří nejen čas a peníze, ale také životní prostředí.

4.4.2023

Obránců Míru s Novou zelenou úsporám

Právě provádíme stavební práce na bytovém domě v ulici Obránců míru v Třebíči. Jedná se o přístavbu železobetonových lodžií, sanaci fasády, výměnu oken a zateplení stropů. Dům k této realizaci využívá programu Nová zelená úsporám. Díky tomuto programu získá dům nemalé peníze na dotacích na realizaci těchto prací.

Dům zateplením uspoří peníze, zkrátí topnou sezónu a prodlouží tak životnost. I vy můžete být další, kdo využije dotace Nová zelená úsporám.

Neváhejte nás kontaktovat na 725 120 058 nebo na info@tomireko.cz

3. 3. 2023

Zateplení s možností využití dotací Nová zelená úsporám

Jako zhotovitel máme za sebou stovky spokojených zákazníků v rámci zateplení bytových domů. Velké množství z nich využilo při realizaci dotaci, tak jako nyní Nová zelená úsporám. Jako zkušený zhotovitel nabízíme pomoc s návrhem technického řešení, zhotovení projektové dokumentace a zajištění stavebního povolení, zajištění žádosti o dotaci a financování až po následné realizaci. Cenové nabídky zdarma

V případě zájmu se neváhejte ozvat na tel. číslo 725 120 058 nebo na e-mail kliner@tomireko.cz

30. 1. 2023

Poštovní 14, 16 – Velké Meziříčí

Přístavba železobetonových lodžií a sanace fasády. Přesně na tyto práce se vrhneme se začátkem této sezóny v ulici Poštovní ve Velkém Meziříčí, kde už jsme tyto práce na jednom bytovém domě dokončili v roce 2021. Nyní se vrhneme rovnou na dva sousední domy. Přípravy už jsou v plném proudu a my se nemůžeme dočkat až proměníme představu investora ve skutečnost. Součástí řešení celého domu je i zajištění projektové dokumentace.

16. 1. 2023

Administrativní budova ČEZ

Koncem roku 2022 jsme dokončili revitalizaci administrativní budovy ČEZ v Kolíně. Tato budova prošla jak zateplením fasády, výměnou všech oken a dveří, tak i kompletními vnitřními úpravami. Zde vám přikládáme ukázku vnějšku budovy i jejího interiéru, více však můžete najít v referencích v sekci revitalizace panelových a cihlových domů.

19. 9. 2022

Rozhovor s jednatelem naší společnosti v Třebíčském zpravodaji

Co si představit pod pojmem sanace? Kdy je potřeba sanaci řešit? Podle čeho se zpracovávají cenové nabídky? To a mnohem více se dočtete v tomto článku!

 

29.4.2022

Přístavba železobetonových lodžií a sanace bytového domu na ulici Cyrila Boudy

Počasí nám přeje, a tak práce na bytovém domě bez problému pokračují. Nebude trvat dlouho a obyvatelé tohoto domu už přivítají jaro v novém kabátě a s novými lodžiemi, které budou ideální k odpolední popracovní siestě s kávičkou ☕️.

     

 

4.4.2022

Dlouhodobě nabízíme práci čerstvým absolventům 👩‍🎓👨‍🎓

Jsi, nebo brzy budeš čerstvým absolventem? Nabízíme Ti práci pod vedením našich zkušených kolegů. Tvoje teoretické znalosti ze školy doplní o zkušenosti a dovednosti z praxe, které následně brzy zúročíš při vykonávání samostatné pozice:

📍 Stavbyvedoucí – junior

📍 Přípravář/-ka – junior

📍 Rozpočtář/-ka junior

.
14.3.2022

🇺🇦 Děkujeme za pomoc Ukrajině 🇺🇦

Děkujeme všem zaměstnancům firmy TOMIreko a kamarádům za finanční a materiální pomoc Ukrajině. Děkujeme i všem ostatním, kteří k nám během celého týdne chodili a materiálně přispěli, vážíme si toho! Lékařský materiál a oblečení bylo již doručeno na místo určení na Ukrajině. Děkujeme !!!!

 
.
28.2.2022

🇺🇦 Pomoc Ukrajině 🇺🇦

Vyjadřujeme solidaritu a podporu Ukrajině!

Naše společnost zaměstnává desítky kolegů z Ukrajiny, především z okolí města Lvov. V této nelehké chvíli se snažíme poskytnout pomoc jejich rodinám a místní nemocnici. Pokud by chtěl někdo pomoci konkrétním lidem, sháníme pro ně následující potřeby:

 • taktické brýle a rukavice
 • pánské termoprádlo ideálně vel. 48–54
 • dálkoměry (měřící rozsah od 250 м)
 • noční vidění
 • NABITÉ powerbanky

Zdravotnický materiál

 • trauma sety a lékárničky
 • hydrogelové krytí
 • gázová bandáž
 • elastická bandáž
 • 3M Stockinette podkladová punčocha š. 5 cm; 7,5 cm; 10 cm
 • Izraelský tlakový obvaz FIRSTCARE
 • okluzivní krytí
 • různý obvazový materiál

Pokud máte něco z výše uvedeného seznamu, co byste rádi darovali, přineste nám to kterýkoliv den (nejpozději však do 4.3.2022) mezi 6:00 – 17:00 – přízemí sídla naší společnosti: Karlovo nám. 48/37, Třebíč.

Na veškeré věci je již zajištěna doprava na Ukrajinu do Lvova a okolí.

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou pomoci.

.
23.12.2021

Veselé Vánoce 2021

Ty nejkrásnější Vánoce, příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů do nového roku Vám přeje celý tým TOMIreko. 🎄🥂 🤝

..
19.11.2021

Nová zelená úsporám 2021-2030

Pomůžeme vám se získáním dotace a postaráme se o samotnou realizaci díla.
.
21.10.2021

25. ročník veletrhu vzdělávání Didacta

Letos jsme se účastnili třebíčského veletrhu vzdělávání, kde jsme se potkali se spoustou skvělých studentů, kterým umožňujeme absolvovat v naší firmě praxi.

.
2.9.2021

Na stopě bohatství hradu Lipnice

Vydejte se k hradu po nově zrekonstruované cestě až na taktéž nové pohádkové nádvoří.  Více se dozvíte v našich referencích.

.
1.6.2021

Nové sportovní centrum již brzy v provozu!

Toto moderní sportovní centrum vyrostlo pod rukama našich chlapů v Třebíči a již brzy se otevře prvním návštěvníkům.

 

14.5.2021

Působíme po celé republice!

V nejbližších dnech začneme pracovat na nové zakázce v Mělníku a ve Velkém Meziříčí. Sledujte nás i na Facebooku, ať vám nic neunikne!

 

2.4.2021

🐥Přejeme všem krásné Velikonoce! 🌷☀️

 

1.3.2021

Rozhovor s ředitelem bytového družstva

„Umytí je levné řešení, ale zpravidla nebývá tím nejlepším.“

.
22.1.2021

Inženýrské sítě Za Poliklinikou

V Třebíči vyroste nová čtvrť pro rodinné domy, a tak jsme zde budovali nové inženýrské sítě a komunikace.

.
23.12.2020

Veselé Vánoce 2020

Požehnané Vánoce 🎄🎁, pevné zdraví a úspěšné vkročení do nového roku 2021 Vám přeje celý tým TOMIreko.

.
5.11.2020

Psali o nás v novinách 🙂

 napsali o nás
.
4.11.2020

Sklízíme další úspěch!

Naším dalším projektem v soutěži Stavba roku Kraje Vysočina 2019 byl Zámek Náměšť nad Oslavou. Přesněji tedy obnova fasád a restaurování arkád zámku. Oprava dvorních průčelí byla vedena snahou v maximální míře uchovat historická souvrství omítek autentickou hmotu všech kamenných prvků i výplní otvorů
a respektovat architektonickou úpravu, spojenou s úpravou zámku na sídlo prezidenta Edvarda Beneše.

A právě za toto kvalitní provedení řemeslných prací a respektování hodnot historické stavby jsme získali čestné uznání v soutěži.

.
2.11.2020

Získali jsme zlato!

Letos se do soutěže Stavba roku Kraje Vysočina 2019 přihlásilo jednadvacet novostaveb a rekonstrukcí.
O to větší radost máme, že se náš projekt umístil jako první!
Komunitní centrum Moravia získalo nejvyšší ocenění v kategorií Občanská vybavenost. Z vnějšku stavba upoutá původním vzhledem z 10. let minulého století, kdežto vnitřní prostory jsou moderně upraveny pro novodobé využití a zachovalo se také neobvyklé dvouramenné schodiště, které je dominantou vstupní haly.

Stavba roku Kraje Vysočina 2019

 

Kontaktujte nás

  Jméno:*

  E-mail:*

  Vaše zpráva:*


  Souhlasím s zpracováním osobních údajů