Stavební práce

TOMIreko a.s., Prokopka 228/3, Vysočany, 190 00 Praha 9

Aktuality

7.11.2023

Imatrikulace

7. listopadu proběhla na Střední škola stavební Třebíč imatrikulace žáků prvních ročníků maturitních oborů. My jsme tam samozřejmě nemohli chybět 👋 Naše firma se stala patronem třídy S1C. Tímto přejeme našim studentům hodně štěstí při studiu a těšíme se na další setkání 😊

19.10.2023

Den otevřených dveří

Měli jsme možnost se prezentovat na dnu otevřených dveří Střední škola stavební Třebíč. Pro studenty jsme měli připravené úkoly, za jejichž splnění se zařadili do slosování o krásné ceny.

27.9.2023

Workshop

V aule Střední škola stavební Třebíč proběhl workshop s firmami působícími ve stavebnictví . Hlavním tématem bylo nastavení možností budoucí spolupráce . Jsme rádi, že jsme se jako firma mohli účastnit a těšíme se na další spolupráci se školou a jejími studenty.

20.9.2023

Kaple sv. Anny – Sedlec

Jednou z památkově významnějších staveb letošního roku je bezesporu rekonstrukce kaple sv. Anny v Sedleci. Jde o stavbu z roku 1889, kde jsme prováděli celkovou opravu fasády, tak aby nebyl narušen její původní vzhled. Dále došlo k výměně výplní otvorů a teď už jen zbývá usadit nad vchod úplně novou stříšku. Tato realizace se nám podařila ve velice krátkém čase, první práce jsme zahájili v polovině srpna a v následujících dnech budeme hotové dílo předávat.

25.8.2023

Poštovní – Velké Meziříčí

Na jaře jsme začali s rekonstrukcí bytového domu v ulici Poštovní ve Velkém Meziříčí. Výsledek splňuje nejen naše očekávání, ale hlavně investorovy představy. Sundali jsme staré balkony a nahradili je novými železobetonovými lodžiemi. Provedli jsme sanaci fasády a zcela změnili její vzhled. Nyní mají obyvatelé díky lodžiím větší pohodlí a díky nové fasádě žijí ve zdravějším prostředí.

 

25.7.2023

Praxe v TOMI

Přes letní prázdniny tu máme na praxi studentky ze Střední školy stavební Třebíč. Učí se vyhotovit výkaz výměr dle projektové dokumentace, připravují předávací dokumentaci a také vytváří podklady pro budoucí záměry realizace staveb.

29.6.2023

Veletržní, Brno

Další bytový dům dokončen a předán vlastníkům. Tentokrát v Brně v ulici Veletržní. Proběhlo zateplení a instalace vlastních ocelových balkonů. Na průběh proměny se můžete podívat v referencích.

26.5.2023

Třídička POWERSCREEN Warrior 800

Máme nového pomocníka při práci a to třídičku typu POWERSCREEN Warrior 800. Našim dělníkům pomáhá především díky jednoduchému ovládání a rychlé přípravě pro třídění. Stroj ušetří nejen čas a peníze, ale také životní prostředí.

4.4.2023

Obránců Míru s Novou zelenou úsporám

Právě provádíme stavební práce na bytovém domě v ulici Obránců míru v Třebíči. Jedná se o přístavbu železobetonových lodžií, sanaci fasády, výměnu oken a zateplení stropů. Dům k této realizaci využívá programu Nová zelená úsporám. Díky tomuto programu získá dům nemalé peníze na dotacích na realizaci těchto prací.

Dům zateplením uspoří peníze, zkrátí topnou sezónu a prodlouží tak životnost. I vy můžete být další, kdo využije dotace Nová zelená úsporám.

Neváhejte nás kontaktovat na 725 120 058 nebo na info@tomireko.cz

3. 3. 2023

Zateplení s možností využití dotací Nová zelená úsporám

Jako zhotovitel máme za sebou stovky spokojených zákazníků v rámci zateplení bytových domů. Velké množství z nich využilo při realizaci dotaci, tak jako nyní Nová zelená úsporám. Jako zkušený zhotovitel nabízíme pomoc s návrhem technického řešení, zhotovení projektové dokumentace a zajištění stavebního povolení, zajištění žádosti o dotaci a financování až po následné realizaci. Cenové nabídky zdarma

V případě zájmu se neváhejte ozvat na tel. číslo 725 120 058 nebo na e-mail kliner@tomireko.cz

30. 1. 2023

Poštovní 14, 16 – Velké Meziříčí

Přístavba železobetonových lodžií a sanace fasády. Přesně na tyto práce se vrhneme se začátkem této sezóny v ulici Poštovní ve Velkém Meziříčí, kde už jsme tyto práce na jednom bytovém domě dokončili v roce 2021. Nyní se vrhneme rovnou na dva sousední domy. Přípravy už jsou v plném proudu a my se nemůžeme dočkat až proměníme představu investora ve skutečnost. Součástí řešení celého domu je i zajištění projektové dokumentace.

16. 1. 2023

Administrativní budova ČEZ

Koncem roku 2022 jsme dokončili revitalizaci administrativní budovy ČEZ v Kolíně. Tato budova prošla jak zateplením fasády, výměnou všech oken a dveří, tak i kompletními vnitřními úpravami. Zde vám přikládáme ukázku vnějšku budovy i jejího interiéru, více však můžete najít v referencích v sekci revitalizace panelových a cihlových domů.

19. 9. 2022

Rozhovor s jednatelem naší společnosti v Třebíčském zpravodaji

Co si představit pod pojmem sanace? Kdy je potřeba sanaci řešit? Podle čeho se zpracovávají cenové nabídky? To a mnohem více se dočtete v tomto článku!

 

29.4.2022

Přístavba železobetonových lodžií a sanace bytového domu na ulici Cyrila Boudy

Počasí nám přeje, a tak práce na bytovém domě bez problému pokračují. Nebude trvat dlouho a obyvatelé tohoto domu už přivítají jaro v novém kabátě a s novými lodžiemi, které budou ideální k odpolední popracovní siestě s kávičkou ☕️.

     

 

4.4.2022

Dlouhodobě nabízíme práci čerstvým absolventům 👩‍🎓👨‍🎓

Jsi, nebo brzy budeš čerstvým absolventem? Nabízíme Ti práci pod vedením našich zkušených kolegů. Tvoje teoretické znalosti ze školy doplní o zkušenosti a dovednosti z praxe, které následně brzy zúročíš při vykonávání samostatné pozice:

📍 Stavbyvedoucí – junior

📍 Přípravář/-ka – junior

📍 Rozpočtář/-ka junior

.
14.3.2022

🇺🇦 Děkujeme za pomoc Ukrajině 🇺🇦

Děkujeme všem zaměstnancům firmy TOMIreko a kamarádům za finanční a materiální pomoc Ukrajině. Děkujeme i všem ostatním, kteří k nám během celého týdne chodili a materiálně přispěli, vážíme si toho! Lékařský materiál a oblečení bylo již doručeno na místo určení na Ukrajině. Děkujeme !!!!

 
.
28.2.2022

🇺🇦 Pomoc Ukrajině 🇺🇦

Vyjadřujeme solidaritu a podporu Ukrajině!

Naše společnost zaměstnává desítky kolegů z Ukrajiny, především z okolí města Lvov. V této nelehké chvíli se snažíme poskytnout pomoc jejich rodinám a místní nemocnici. Pokud by chtěl někdo pomoci konkrétním lidem, sháníme pro ně následující potřeby:

 • taktické brýle a rukavice
 • pánské termoprádlo ideálně vel. 48–54
 • dálkoměry (měřící rozsah od 250 м)
 • noční vidění
 • NABITÉ powerbanky

Zdravotnický materiál

 • trauma sety a lékárničky
 • hydrogelové krytí
 • gázová bandáž
 • elastická bandáž
 • 3M Stockinette podkladová punčocha š. 5 cm; 7,5 cm; 10 cm
 • Izraelský tlakový obvaz FIRSTCARE
 • okluzivní krytí
 • různý obvazový materiál

Pokud máte něco z výše uvedeného seznamu, co byste rádi darovali, přineste nám to kterýkoliv den (nejpozději však do 4.3.2022) mezi 6:00 – 17:00 – přízemí sídla naší společnosti: Karlovo nám. 48/37, Třebíč.

Na veškeré věci je již zajištěna doprava na Ukrajinu do Lvova a okolí.

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou pomoci.

.
23.12.2021

Veselé Vánoce 2021

Ty nejkrásnější Vánoce, příjemné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů do nového roku Vám přeje celý tým TOMIreko. 🎄🥂 🤝

..
19.11.2021

Nová zelená úsporám 2021-2030

Pomůžeme vám se získáním dotace a postaráme se o samotnou realizaci díla.
.
21.10.2021

25. ročník veletrhu vzdělávání Didacta

Letos jsme se účastnili třebíčského veletrhu vzdělávání, kde jsme se potkali se spoustou skvělých studentů, kterým umožňujeme absolvovat v naší firmě praxi.

.
2.9.2021

Na stopě bohatství hradu Lipnice

Vydejte se k hradu po nově zrekonstruované cestě až na taktéž nové pohádkové nádvoří.  Více se dozvíte v našich referencích.

.
1.6.2021

Nové sportovní centrum již brzy v provozu!

Toto moderní sportovní centrum vyrostlo pod rukama našich chlapů v Třebíči a již brzy se otevře prvním návštěvníkům.

 

14.5.2021

Působíme po celé republice!

V nejbližších dnech začneme pracovat na nové zakázce v Mělníku a ve Velkém Meziříčí. Sledujte nás i na Facebooku, ať vám nic neunikne!

 

2.4.2021

🐥Přejeme všem krásné Velikonoce! 🌷☀️

 

1.3.2021

Rozhovor s ředitelem bytového družstva

„Umytí je levné řešení, ale zpravidla nebývá tím nejlepším.“

.
22.1.2021

Inženýrské sítě Za Poliklinikou

V Třebíči vyroste nová čtvrť pro rodinné domy, a tak jsme zde budovali nové inženýrské sítě a komunikace.

.
23.12.2020

Veselé Vánoce 2020

Požehnané Vánoce 🎄🎁, pevné zdraví a úspěšné vkročení do nového roku 2021 Vám přeje celý tým TOMIreko.

.
5.11.2020

Psali o nás v novinách 🙂

 napsali o nás
.
4.11.2020

Sklízíme další úspěch!

Naším dalším projektem v soutěži Stavba roku Kraje Vysočina 2019 byl Zámek Náměšť nad Oslavou. Přesněji tedy obnova fasád a restaurování arkád zámku. Oprava dvorních průčelí byla vedena snahou v maximální míře uchovat historická souvrství omítek autentickou hmotu všech kamenných prvků i výplní otvorů
a respektovat architektonickou úpravu, spojenou s úpravou zámku na sídlo prezidenta Edvarda Beneše.

A právě za toto kvalitní provedení řemeslných prací a respektování hodnot historické stavby jsme získali čestné uznání v soutěži.

.
2.11.2020

Získali jsme zlato!

Letos se do soutěže Stavba roku Kraje Vysočina 2019 přihlásilo jednadvacet novostaveb a rekonstrukcí.
O to větší radost máme, že se náš projekt umístil jako první!
Komunitní centrum Moravia získalo nejvyšší ocenění v kategorií Občanská vybavenost. Z vnějšku stavba upoutá původním vzhledem z 10. let minulého století, kdežto vnitřní prostory jsou moderně upraveny pro novodobé využití a zachovalo se také neobvyklé dvouramenné schodiště, které je dominantou vstupní haly.

Stavba roku Kraje Vysočina 2019

 

Kontaktujte nás

  Jméno:*

  Příjmení:*

  E-mail:*

  Telefon:*

  Adresa:*

  Vaše zpráva:*

  Nahrát soubor*


  Souhlasím s zpracováním osobních údajů*